1. Home
  2. Oferta
  3. Mechanika pojazdowa
  4. Regeneracja i naprawa alternatora

Regeneracja i naprawa alternatora

Regeneracja i naprawa alternatora

Regeneracja alternatorów (generatorów prądu zmiennego) w Gdańsku dla wszystkich typów pojazdów osobowych i dostawczych. Oferujemy kompleksową usługę naprawy alternatorów oraz pozostałych elementów elektromechaniki samochodowej. W stałej ofercie, zawsze na najlepszej cenie, posiadamy części zamienne oraz inne podzespoły wielu wiodących producentów, jak Bosch, Mitsubishi, Valeo, Magneti Marelli czy Gebe. Warsztat samochodowy Vuelta Cars posiada nowoczesne stanowiska demontażowe i pomiarowe, które obsługują wszystkie samochody do 3,5 tony.


Alternator to jeden z najważniejszych elementów pojazdu. Odpowiada za wytwarzanie energii elektrycznej potrzebnej do zasilania wszystkich systemów w samochodzie, takich jak oświetlenie, radio, nawigacja, klimatyzacja, elektryczne szyby, itd. W przypadku awarii alternatora może pojawić się problem ze zbyt szybkim rozładowywaniem akumulatora lub całkowitą niemożliwością jego naładowania. W skrajnych przypadkach samochód może także gasnąć w trakcie jazdy lub w ogóle nie odpalać.

 

Inne objawy świadczące o problemie z alternatorem to m.in. wyłączanie radia, nierównomierne oświetlenie samochodu, wyłącznie się świateł lub zbyt szybkie przepalanie świateł. O możliwej awarii będzie świadczyć także paląca się kontrolka akumulatora na desce rozdzielczej. Wszystkie te problemy powinny skłonić do jak najszybszej wizyty w warsztacie samochodowym.

 

Realizujemy usługi regeneracji, naprawy, ale także wymiany całych alternatorów. Jeśli usterka spowodowana jest długim czasem użytkowania i naturalnym zużyciem części, często wysoki koszt naprawy i niska jakość instalacji elektrycznej po naprawie, jest niewspółmierna z korzyściami wynikającymi z wymiany alternatora na nowy. Natomiast sama regeneracja polega na wymianie wadliwych części, takich jak łożyska czy szczotki węglowe, które posiadamy w stałej ofercie do wszystkich typów pojazdów.

 

Nie bagatelizuj pierwszych objawów mogących świadczyć o usterkach alternatora lub docelowo, awarii całej instalacji elektrycznej. Postępująca usterka może bezpośrednio zagrażać bezpieczeństwu kierującego na drodze.

 

Sprawdź nasze opinie w Google i dowiedź się dlaczego warsztat Vuelta Cars jest tak często wybierany i polecany przez klientów, którzy doceniają nas za rzetelność, szybkość działania oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Przed podjęciem pracy zawsze informujemy klienta o możliwych opcjach i kosztach naprawy, aby cena końcowa nigdy nie była zaskoczeniem. Vuleta Cars Gdańsk – Twój pewny i sprawdzony mechanik.

Zadzwoń do nas

Zaufaj profesjonalistom!

Sprawdź ofertę

Adres:

Uczniowska 50

80-530 Gdańsk

Zadzwoń do nas:

+48 504 076 076

E-mail:

biuro@vueltacars.pl