1. Home
  2. Oferta
  3. Serwis Klimatyzacji
  4. Odgrzybianie i ozonowanie układu klimatyzacji

Odgrzybianie i ozonowanie układu klimatyzacji

Układ klimatyzacji narażony jest stale na szereg czynników, które powodują jego zabrudzenie, zawilgocenie i wytwarzanie się groźnych dla zdrowia grzybów, pleśni oraz bakterii. Jest to szczególnie szkodliwe dla dzieci oraz alergików. Aby cieszyć się świeżym i pachnących powietrzem w Twoim samochodzie, regularnie wykonuj odgrzybianie i ozonowanie klimatyzacji. Tego typu zabiegi powinno się wykonywać co najmniej raz w roku, najlepiej przed pojawieniem się wysokich temperatur, kiedy po sezonie jesienno-zimowym, klimatyzacja samochodowa została narażona na wysokie zawilgocenie.

Odgrzybianie klimatyzacji można przeprowadzać na wiele sposobów, a wybór metody jest najczęściej uzależniony od ceny jaką chcemy zapłacić. Rozróżnia się metodę za pomocą ultradźwięków, dezynfekującą pianką oraz metodę najnowocześniejszą i najbezpieczniejszą dla zdrowia kierowcy i pasażerów – ozonowanie. Usługa odgrzybiania i ozonowania klimatyzacji, to również wymiana filtra kabinowego.

 

Czy Ty również czujesz nieprzyjemny zapach wilgoci i pleśni po uruchomieniu swojej klimatyzacji? Umów się do Vuelta Cars Gdańsk! Oferujemy szybkie terminy realizacji, doświadczoną i fachową kadrę oraz atrakcyjne ceny!

Zadzwoń do nas

Zaufaj profesjonalistom!

Sprawdź ofertę

Adres:

Uczniowska 50

80-530 Gdańsk

Zadzwoń do nas:

+48 504 076 076

E-mail:

biuro@vueltacars.pl